κρυφη & πατημαατα

Το Fiat Coupe ενάντια στον ανταγωνισμό.

Re: κρυφη & πατημαατα

Δημοσίευσηαπό Dyno » Τρί Φεβ 15, 2011 11:24 pm

ο Ηρακλησ δεν εχει αδικο.
οντοσ το να κανεισ κοντρεσ στο δρομο ειναι επικυνδινο για ολουσ .
τοσο για τους οδηγουσ που οσο γρηγορα και να σκεφτοντε αν συμβει καποιο απροβλεπτω θετουν τον εαυτο τουσ σε κυδινο
οσο και για τουσ περαστικουσ που δεν εχουν ιδεα τι θα συναντησουν.

το μονο δικαιο που δεινω σε οσουσ περνουν μερος στα πατηματα ειναι οτι κανενασ ποτε δεν ασχοληθηκε να φτιαξει ενα χωρο για να κανουμε τα πατηματα με ασφαλια.
Dyno

Δημοσ.: 63
Εγγραφη: Παρ Οκτ 09, 2009 10:09 pm

Δημοσίευσηαπό gkantas » Τετ Φεβ 16, 2011 11:02 am

kot2 έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=IgmB8HdyNEQ

VIVA ITALIA :hello2: :hello2: :hello2: :ninja: :ninja: :ninja:
Άβαταρ μέλους
gkantas

Δημοσ.: 134
Εγγραφη: Τετ Μαρ 24, 2010 10:10 am

Δημοσίευσηαπό tasos 2.0 20vt » Τετ Φεβ 16, 2011 5:05 pm

gkantas έγραψε:
kot2 έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=IgmB8HdyNEQ

VIVA ITALIA :hello2: :hello2: :hello2: :ninja: :ninja: :ninja:

Γιώργο αγρίεψες λίγο η μου φάνηκε??? Για συμμαζέψου λίγο!!!!! :friends: :hello:
Άβαταρ μέλους
tasos 2.0 20vt

Δημοσ.: 834
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 27, 2009 11:52 am
Τοποθεσια: Καβάλα

Δημοσίευσηαπό kot2 » Τετ Φεβ 16, 2011 6:10 pm

Με αφορμη το βιντεο που εβαλα και τις επικρισεις που πειρα θα πω δυο πραγματα
Κανεις δεν μου ειπε οτι απογορευεται να βαζω τετοια βιντεο στο φορουμ, αν ηξερα
οτι απο αυτο κρινεται η ηρεμια του κλαμπ δεν θα το εκανα, τωρα οσον αφορα περι
χαμηλου επιπεδου ντραγστερ και ντραγστερ ινφο θα πω οτι αρκετοι απο εσας εχεται λογαριασμους
εκει και εχεται συμετασχει,οποτε αφηστε τα περι νοημοσυνης γιατι υπαρχουν ατομα που δεν
εχουν τελειωσει δημοτικο και εχουν μεγαλουργισει, διακρινω οπως ειπαν δυο πολυ σωστα οτι υπαρχουν
δυο πλευρες βορειοι και νοτιοι δηλαδη αυτη ειναι η αληθεια, και επιτελους ας μου πει καποιος τα ατομα που
δεν αρεσουν,και επειδη εγω δεν εχω βαλει ποτε και κανεναν μπαμπουλα στο κεφαλι μου θα αποχωρισω
απο το κλαμπ.
kot2

Δημοσ.: 212
Εγγραφη: Τετ Μάιος 26, 2010 6:25 pm

Δημοσίευσηαπό Sisman » Τετ Φεβ 16, 2011 7:27 pm

Χαλαρωσε κοτ γραφεις λες και εισαι προσβεβλημενος ασχημα, δε σε εθηξε και κανεις... Το βιντ καλα το κανατε και το βαλατε, δικο σας κομματι ειναι, απλα πιστευω οσοι το ειδαν ειπαν πως ειναι υπερβολη να στηνεστε μερα μεσημερι μεσα σε κοσμο και να πατατε οταν περνανε παπακια, πεζοι, και ποδηλατες περνοντας ξυστα... Ναι λογαριασμοι απο πολους υπαρχουν και στο ντραγκστερ και στο ινφο, βρες λοιπον ενα ποστ απο καποιον που να γραφει με το προκλητικο τροπο που γραφουν μερικοι εδω και οχι μονο να το δω και εγω. Δικα μου ποστ θα βρεις στο ινφο, εκει υπαρχει παρασκηνιο συγκεκρημενο αλλα προσπαθω να ειμαι κοσμιος να μη προκαλω κανενα. Τωρα για τα περι νοημωσυνης κοιτα παραδιπλα σου τον παπα που εχει καταφερει να κανει ανο κατο ενα ολοκληρο φορουμ προκαλοντας και γραφοντας εριστηκα. He who jumps Νο2 εχει καταντησει και μαλιστα οχι τπτ αλλο παρασερνει και σενα μαζι χαλοντας και τη δικια σου εικονα που εχω καταλαβει πως μια χαρα παιδι εισαι... Οσο για το βοριοι νοτιοι, ασχολειαστο παλια καραμελα, πιστεψε με κανεις δε το θελει αυτο, ντρεπομαι μονο και μονο που το σκεφτομαι. Γιαυτο ηρεμιστε , χαλαροστε ας γινει μια συναντηση στη Λαρισα και πριν το καλοκαιρι κιολλα ας μαζευτουμε ΟΛΟΙ να σηζητησουμε οτι θελετε και φυσικα οτι προκειψει ;)

Φιλικα παντα και χωρις κακες προθεσεις :friends:
Sisman

Δημοσ.: 647
Εγγραφη: Παρ Ιούλ 31, 2009 2:20 am

Δημοσίευσηαπό tasos 2.0 20vt » Τετ Φεβ 16, 2011 7:30 pm

kot2 έγραψε:Με αφορμη το βιντεο που εβαλα και τις επικρισεις που πειρα θα πω δυο πραγματα
χαμηλου επιπεδου ντραγστερ και ντραγστερ ινφο θα πω οτι αρκετοι απο εσας εχεται λογαριασμους
εκει και εχεται συμετασχει,οποτε αφηστε τα περι νοημοσυνης γιατι υπαρχουν ατομα που δεν
εχουν τελειωσει δημοτικο και εχουν μεγαλουργισει, διακρινω οπως ειπαν δυο πολυ σωστα οτι υπαρχουν
δυο πλευρες βορειοι και νοτιοι δηλαδη αυτη ειναι η αληθεια, και επιτελους ας μου πει καποιος τα ατομα που
δεν αρεσουν,και επειδη εγω δεν εχω βαλει ποτε και κανεναν μπαμπουλα στο κεφαλι μου θα αποχωρισω
απο το κλαμπ.

Εσύ Δημήτρη δεν είσαι μέσα σ' αυτούς και το ξέρεις καλά!!!! Ούτε υπάρχουν βόρειοι και νότιοι!!! Υπάρχουν προκλητικά άτομα που δε σέβονται κανένα κανόνα και αυτό ενοχλεί ιδιαίτερα βόρειους και νότιους καθαρά και μόνο σα γεωγραφικός προσδιορισμός κατά τα άλλα είμαστε ένα Club και μια παρέα εδώ και πολλά χρόνια!!!! :friends: :hello:
Άβαταρ μέλους
tasos 2.0 20vt

Δημοσίευσηαπό PAPAS » Τετ Φεβ 16, 2011 7:35 pm

kot2 έγραψε:Με αφορμη το βιντεο που εβαλα και τις επικρισεις που πειρα θα πω δυο πραγματα
απο το κλαμπ.

+10000000000 μεσα και εγω!
Drag pass my personal record 12.313 with stock motor and semi slic tires!

http://www.youtube.com/watch?v=HSxlrAN9sSA
Άβαταρ μέλους
PAPAS

Δημοσ.: 725
Εγγραφη: Δευτ Δεκ 21, 2009 9:48 pm

Δημοσίευσηαπό tasos 2.0 20vt » Τετ Φεβ 16, 2011 8:35 pm

PAPAS έγραψε:
απο το κλαμπ.

+10000000000 μεσα και εγω!

Όχι ρε γαμώτο μη μας το κάνεις αυτό!!!!!!! Σε παρακαλούμε μείνε!!!!...Δε μας διάλυσες ακόμη έχεις πολύ έργο να κάνεις!!!!!! Αλλά τι να κάνουμε δε μπορούμε να σε κρατήσουμε κιόλας αφού τόσο πολύ το θέλεις να μη σε κρατάμε!!!!! Ώρα καλή και να προσέχεις!!!!!! Θα χαρούμε πολύ να μη σε ξαναδούμε πίστεψέ το!!!!!!!!!!!!! :cheesy: :dance3: :woot: :blob:
Άβαταρ μέλους
tasos 2.0 20vt

Δημοσίευσηαπό ribas » Πέμ Φεβ 17, 2011 11:41 am

ρε παιδια χαλαρωστε λιγο ολλοι γιατι να μαλωνουμε αδικα τι εχουμε να χωρισουμε
ribas

Δημοσ.: 255
Εγγραφη: Σάβ Οκτ 17, 2009 10:19 am
Τοποθεσια: πτολεμαιδα

Δημοσίευσηαπό thanasis » Πέμ Φεβ 17, 2011 1:10 pm

Aκριβώς!..Γι'αυτό προτείνω να κλειδωθεί ή να διαγραφεί το συγκεκριμένο θέμα.
Άβαταρ μέλους
thanasis

Δημοσ.: 273
Εγγραφη: Παρ Αύγ 07, 2009 10:00 am
Τοποθεσια: Αγρινιο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Coupe Vs.....

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης